Brak pewności siebie, brak samoakceptacji i niskie poczucie własnej wartości

Witam. Moim problemem jest brak pewności siebie, brak samoakceptacji i niskie poczucie własnej wartości - wszystkie nabyte prawdopodobnie jeszcze w dzieciństwie. Szukam pomocy, gdyż nie mogę sobie z nimi poradzić - są przeszkodą w codziennym życiu i utrudniają każdą najprostszą czynność. Jestem studentką UWr i szukam BEZPŁATNEJ konsultacji psychologicznej lub psychiatrycznej w mieście. Czy jest ktoś w stanie udzielić mi jakiejkolwiek pomocy? Dziękuję

Warto spróbować w Poradniach Zdrowia Psychicznego lub NZOZach mających kontrakt z NFZ. Do psychiatry niepotrzebne jest skierowanie, do psychologa (psychoterapeuty) natomiast jest konieczne. Może je wystawić lekarz psychiatra lub lekarz rodzinny.