Brak pewności uczuć ze strony chłopaka

JEŻELI CHŁOPAK SIĘ NAGLE SIE MOTA NIE WIE CZEGO CHCE OD ZYCIA..JUZ NIE WIE SWOICH UCZUĆ MÓWI ZE MUSI ZMADRZEĆ CHCE SIE ODKUĆ TO CO TO OZNACZA ? cZY WYJAZD CHŁOPAKA ZA GRANICE DA SZANSE NA PRZEMYSLENIA JEZELI NIE BEDE SIE ODZYWAŁA ?

Zachęcam do szczerej rozmowy, w której jasno zapyta Pani o oczekiwania, potrzeby i plany chłopaka, a także opowie o swoich i postawi granice. Często takie "motanie się" oznacza, ze albo druga strona rzeczywiście nie wie czego chce (a wtedy ważne, by zadała sobie Pani pytanie, jak długo chce i może czekać?) albo nie potrafi zdobyć się na odwagę jasnego postawienia sprawy. Życie w oczekiwaniu i niepewności może przysporzyć więcej cierpienia niż świadomość na czym się stoi i możliwość działania.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że dla Pani Chłopaka priorytetem prawdopodobnie jest zdobycie niezależności materialnej i na tym jest teraz skupiony.

Proszę porozmawiać i zadecydować wspólnie, jak miałaby wyglądać między Wami relacja, w czasie, kiedy Chłopak będzie za granicą.

Życzę Pani pięknej relacji,
Irena Mielnik-Madej