Brak pieniędzy a nieszczęśliwa miłość

Problem i dylemat, gdyz i poniewaz mam mala rente nie moge pisac tutaj , bo nie chce by ktos widzial jaka kwote mam powiem tak szejset czterdziesci cztery mam .Znalazlem dziewczyne sobie ale wydaje 150 zl , a czasem 100 zl , bywa czasem ze po 50 zl roznie bywa, z tym.Nieraz jest tak skomplikowane ze brakuje pieniedzy bo wydatki i zakupy czasem rodzice dokladaja nie jest tak zawsze.Boje sie ze nie bede mial dziewczyny bo kasa i piniadze a jestem bez pracy i zostawia mnie kazda dziewczyna.

Jest Pan stałym bywalcem tego portalu. Cieszę się, że po wielu próbach i problemach odnalzał pan partnerkę dla siebie. Teraz ważne jest to aby mieć do niej zaufanie (a ona do Pana). Bez tego nie ma mowy o związku. Nie chodzi o to, by pan ją "kupował" - dawał prezenty itd. itp., bo wtedy rzeczywiście może być problem gdy pieniędzy braknie. Proszę być sobą i dawać siebie - to, co pan ma najlepsze. A nie maskować się za różnymi prezentami itd. Jak będzie pan spontaniczny, będzie stawiał na siebie a nie na pieniądze, to i dziewczyna postawi na pana a nie na pieniedze. I problemu nie będzie. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza