Brak plamienia podczas owulacji

Dzień dobry ;)mam 23 lata. Zawsze miałam plamienia okoloowulacyjne w każdy cyklu natomiast w tym cyklu to plamienie nie wystąpiło . Byłam u ginekologa w planowany dzień owulacji ale ginekolog po usg stwierdził że owulacji jeszcze nie było bo pęcherzyki są małe . Czy to możliwe żeby Owulacja się przesunęła i np wystąpiła później niż powinna . Cykle mam30/31 dniowe . A może w ogóle jej nie było ? Ale cykli bezowulacyjnych może mieć zdrowa kobieta w ciągu roku ? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

- tak oczywiście, może się tak zdarzyć, to całkiem naturalne
A może w ogóle jej nie było? Ale cykli bezowulacyjnych może mieć zdrowa kobieta w ciągu roku?
- czasami takie cykle bezowulacyjne mogą się zdarzyć, ale są bardzo rzadko