Brak planowanego potomstwa przy dobrych wynikach badań

mam 30 lat i 9 letnią córkę oraz całe życie jednego partnera, pierwsza miesiączka w wieku 14 lat, nie używam srodków antykoncepcyjnych a ni innych a nie mogę zajśc w ciążę, od ponad roku przy okresie pojawiają mi się skrzepy ale były małóe a okres w miarę regularny. w tym miesiącu mam drugi raz okres bardzo obfity, bóle podbrzusza oraz skrzepy wielkości nawet kurzego jajka, ostatnia cytologia rok temu i była wporządku, proszę o pilną odpowiedź. Edyta

Jeśli od roku współżyją Państwo regularnie w okresie dni płodnych, to proszę podjąć diagnostykę niepłodności wtórnej. Najlepiej zacząć od oceny narządu rodnego w USG EV. Pozdrawiam