Brak plemników w spermie a planowanie ciąży

Witam, jestem po badaniu nasienia, z którego wynika, że w mojej spermie nie ma plemników. W oparciu o tę wiadomość proszę o interpretację pozostałych wyników badań. Nadmieniam, że od 1,5 roku bezskutecznie staramy się z żoną o dziecko. Moje wyniki, to: TSH - 1.840 FSH - 11.81 LH - 3,75 PRL - 4,52 Testosteron - 465, 0

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić lekarz w oparciu o pełne dane kliniczne.