Brak płynu preejakulacyjnego i pieczenie penisa

Witam! Mam następujący problem z moim partnerem: podczas pieszczot nie wydziela prawie wcale płynu preejakulacyjnego, ma niemal zupełnie suchą żołądź. Wiem, że ilość tego płynu to cecha osobnicza, ale zupełny jego brak? Widzę, że sprawia mu ból ściąganie napletka. Podczas pieszczot, podczas pełnego podniecenia czuje on pieczenie w żołędzi, jakby ucisk. Sam porównuje to do klucia tysiącem szpilek na raz. Żołądź staje się wtedy bardzo czerwona, widzę że go to boli, musi wtedy szybko z powrotem zaciągnąć napletek. Czy możliwe, że ma stulejkę lub też za krótkie wędzidełko? Po ściągnięciu prezerwatywy nie pozwala dotknąć penisa, jakby to też go bolało. To wszystko sprawia, że wręcz unika seksu ze mną. Nie masturbuje się też sam, jestem tego pewna.

Czy to normalne, że mężczyzna może wytrzymać bez seksu prawie miesiąc, mając młodą żonę? Kolejny problem to zbyt szybkie szczytowanie. Jestem w pół drogi, gdy on już nie może wytrzymać. Czy są może jakieś sposoby, żeby opóźnić wytrysk? Czytałam, że można stosować uciski jader, ale nie wiem, czy to tylko brednie internetowe. Proszę o fachową poradę, nie wiem nawet czy opisuję tu symptom jakiejś choroby, czy tylko cechy osobnicze. Pozdrawiam.

Witam!
Ilość wydzielającego się prejakulatu jest cechą osobniczą. Płyn może pojawiać się zarówno obficie, jak i śladowo.
Natomiast objawem sugerującym nieprawidłowość w funkcjonowaniu prącia jest ból odczuwany w trakcie odprowadzania napletka. Może świadczyć zarówno o zbyt krótkim wędzidełku, jak i o występowaniu stulejki.
Dolegliwość ta może skutecznie uniemożliwić prowadzenie jakiejkolwiek aktywności seksualnej. Niekiedy, rezultatem schorzenia może także być wytrysk przedwczesny.
W pierwszej kolejności konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem oraz określenie dalszego postępowania leczniczego, w tym również zalecone może zostać przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego.
Należy również pamiętać, że podjęcie możliwie jak najwcześniejszego leczenia pozwala zminimalizować skutki potencjalnej infekcji powodowanej znacznym utrudnieniem w utrzymaniu higieny dotkniętego stulejką członka. Obserwowana nadmierna suchość żołędzi prącia jest klasycznym jej objawem.
Schorzenie to jest dolegliwością stosunkowo powszechną, a jego wyleczenie pozwala przywrócić pełną funkcję seksualną.

Pozdrawiam