Brak pociągu seksualnego do męża 12 lat po ślubie

Witam , ja pyt. jestem z mężem 12 lat po ślubie i mamy 4 dzieci , a ja od jakiegoś czasu nie czuje pociągu seksualnego do męża, wręcz mnie denerwuje jak mąż zaczyna . Co z tym , mozna zrobić i jaka może być tego przyczyna.

Dzień dobry!

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji (dot. historii Pani życia, Państwa związku i relacji, obecnej sytuacji, dotychczasowego życia seksualnego, stanu zdrowia itp.) - proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Witam, urodziła Pani i wychowuje czworo dzieci, być może jest Pani tak wykończona, że wieczorami marzy tylko o tym, by spokojnie zasnąć. Jeżeli jednak zależy Pani na szczęściu męża- który wciąż pragnie bliskości fizycznej między Wami i sama jest zmartwiona swoją niechęcią- może warto skonsultować sprawę u psychologa seksuologa. Pozdrawiam