Brak poczucia szczęścia z życia

Niedawno zdałem sobie sprawę z tego że nie pamiętam kiedy ostatnio byłem naprawdę szczęśliwy mam wrażenie że nigdy a wszystko co wydawało się dobre było tylko pozorne i nie ma żadnego znaczenia. Nic nie ma znaczenie nie mam szacunku no nikogo i do niczyich uczuć krzywdzę ludzi za każdym razem nie mając żadnych wyrzutów sumienia. Zmieniam znajomych jak rękawiczki nie przywiązuje nie potrafię przywiązać się do nikogo. Zmieniam partnerki za każdym razem gdy zobaczę bardziej atrakcyjną nie mam ztym problemu potrafię wywierać ogromną presję być czarującym romantycznym i rzucać pustymi obietnicami i słowami na lewo i prawo bez żadnych wyrzutów sumienia tylko po to by osiągnąć cel. Potrafie zniszczyć wielo letni związek by "zaliczyc" dziewczynę po czym zerwać z nią po miesiącu nawet nie zerwać poprostu unikać i urwać kontakt bez slowa. Jestem niesamowicie pewny siebie a wszystko do około tylko mnie w tym umacnia. Gdy pojawia się jakiś problem poprostu wykluczam wszystkich którzy są z nim związani zastępuje ich bez żadnych emocji. Nie odczuwam i nie czuje szczęścia smutku żalu poprostu żyje w pustce bez uczuć w której liczy się tylko tu teraz obecna chwila i korzyści z niej nie liczę się z konsekwencjami moich czynów nie mam przyjaciół bo każdy który poznał moje prawdziwe oblicze uciekl. Manipuluje ludźmi okłamuje ich sprawiam pozory dobrego czułego chlopca. Nie potrafię być szczery i nigdy nie bylem. Nie obchodzi mnie zdanie innych bo wiem że nie są (mam takie wrazenie) na moim poziomie i skoro mnie nie akceptują to tylko i wyłącznie ich problem ich strata. Nie wiem co jeszcze mogę napisać dużo tego jest. Ostatnio powiedziano mi że w końcu zostanę całkiem sam jak palec nie przejąłem się tym bo to nie możliwe zawsze znajdzie się ktoś kto będzie potrzebował rozrywki :) NIC NIE CZUJE

Dzień dobry,
Pisze Pan o wielu różnych problemach - relacje z innymi, manipulacja innymi, poczucie wyższości, a jednocześnie martwi się Pan brakiem szczęścia w swoim życiu. Potrzebuje Pan dokładnej diagnozy, nie jest to problem do rozwiązania przez Internet, polecam udać się do ośrodka, w którym prowadzona jest terapia schematów, być może potrzebna jest również konsultacja psychiatryczna.