Brak podniecenia i odczuwania orgazmów

WITAM PONOWNIE. PODNIECENIA ROWNIEZ NIE ODCZUWAM , ORGAZMY PRZEZYWALAM MOZE JESZCZE ZANIM URODZILAM DZIECI ,MOZE PO PIERWSZYM DZIECKU ONE BYLY. A JESLI CHODZI O MASTURBACJE TO ROWNIEZ BRAK ORGAZMU, PODNIECENIA I WSZYSTKO CO Z TYM ZWIAZANE , ZADNA MI TO PRZYJEMNOSC , MOGE POWIEDZIEC ZE SEZ MOZE DLA MNIE NIE ISTNIEC... NIESTETY ALE TAK TO ODBIERAM.

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem ginekologiem oraz endokrynologiem, aby ocenić ewentualne medyczne źródła trudności (np. zaburzenia hormonalne, zmiany w budowie i funkcjach narządów intymnych itp.) - a także z psychologiem-seksuologiem, aby bliżej zrozumieć i opisać Pani aktualną kondycję psychiczną, emocjonalną, relację z partnerem, nastawienie wobec aktywności seksualnych itp.

Pozdrawiam!