Brak podniecenia seksualnego a przyjmowanie Omnadren

Witam mam męski problem pojawił sie od tygodnia powtórzył sie drugi raz nie osiągam podniecenia sexualnego, przyjmuje w tej chwili Omnadren w zastrzykach. Co moze byc przyczyna?

Jeśli Omnadren używa Pan ze wskazań medycznych, to proszę poruszyć niepokojący Pana temat z lekarzem leczącym.
Jeśli bierze Pan hormony na własną rękę ( ze względów "kulturystycznych"), to powinien skorzystać Pan z konsultacji specjalisty endokrynologa. W stolicy nie powinno być z dostępnością problemu.
Dla informacji Czytelników podaję, że Omnadren to preparat testosteronowy w iniekcji domięśniowej o przedłużonym wchłanianiu.
W aptekach dostępny jest wyłącznie na receptę. W obrocie nielegalnym jest nadużywany dla uzyskiwania przyrostu masy mięśniowej (siłownie), co jest zachowaniem ryzykownym dla zdrowia, także dla zdrowia seksualnego.
Pozdrawiam. JW, medycyna seksualna blog, Poznań.