Brak podniecenia seksualnego u 60-latka

Mam 60 lat ale brakuje mi podniecenia seksualnego kocham moją partnerkę bardzo i niemogę z tym sobie poradzić czy coś jest zemną nie tak?

Dzień Dobry,

podał Pan trochę mało informacji. Ważne jest kiedy nastąpiło osłabienie popędu seksualnego, czy dotyczy to tylko partnerki. Ważny jest także Pana ogólny stan zdrowia.
Proponowałabym przeprowadzenie podstawowych badań laboratoryjnych (p. cukru, profil lipidowy, testosteron, prolaktyna) oraz konsultację z lekarzem, np. seksuologiem, urologiem lub lekarzem rodzinnym.

Witam !

Proszę zgłosić się do specjalisty seksuologa w swoim mieście, ponieważ bez osobistej wizyty nie można pana właściwie i całościowo zdiagnozować Przyczyny tego stanu mogą być bardzo zróżnicowane, proszę nie zwlekać.
Pozdrawiam