Brak podniesienia i przyjemności u kobiety

Czy mozliwe jest to ze kobieta podczas "stosunku" przez ubrania nie odczuwa zadnego podniecenia i przyjemnosci? Czy to jest w ogole mozliwe?

Dzień Dobry Panu :)

Mam mało danych..., nie ma możliwości postawienia diagnozy na podstawie jednego zdarzenia oraz online - byłaby potrzeba osobistej konsultacji u psychologa specjalizującego się w obszarze seksualności ludzkiej.

Z życzeniami pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605