Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak popędu i problemy z erekcją

Witam. Czy brakiem popedu i klopotami z erekcja moze byc nowa sytuacja jaka jest zblizenie z dziewczyna ? I ciagle ten problem sie utrzymuje . Czy ten problem moze przejsc sam z czasem gdy ze tak powiem przyzwyczaje sie do innego bodzca niz masturbacja tylko do zblizen z dziewczyna , jej dotykiem, jej cialem? Czy po jakims czasie moze wrocic poped i erekcja ?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Problemy z inicjacją dotyczą sporej części młodych ludzi. W momencie posiadania partnerki powinno sie znacznie ograniczyć praktyki autoerotyczne (masturbację, pornografię). Nie podaje Pan, jak długo trwają problemy, jeśli jednak, jak Pan pisze, problemy się utrzymują, to warto rozważyć wizytę u lekarza seksuologa. Chyba to lepsze, niż czekanie zbyt długie... Nie podaje Pan miejsca zamieszkania, więc nie mogę napisać o lokalizacji Przychodni. Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy