Brak poprawy po ponad rocznym leczeniu seksuologicznym

Jestem pacjentem poradni seksualnej od ponad roku problem z erekcją (wizyty co ok. 2,5 mc. ) przepisany lęk Sildnafil,żadnych badań. Moje pytanie czy jest to właściwe postępowanie,bo ja nie widzę żadnej poprawy bez za życia leku.Proszę o odpowiedź bo przyznam,że mnie to martwi !!!.Za odpowiedź bardzo dziękuję.

Dzień dobry!

W niektórych sytuacjach konieczne jest przyjmowanie leku na stałe i uzyskanie erekcji bez niego nie będzie możliwe. Wykonanie badań diagnostycznych byłoby jednak wskazane.

Pozdrawiam!