Brak poprawy po stosowaniu leków na nerwicę lękową

Dzien dobry mam stwierdzona nerwice lekow od tygodnia biore asertin i doraznie w czasie napadu afobam narazie niema poprawy po jakim czasie bede czula sie lepiej.

Witam serdecznie,
Najczęściej pełny efekt leków zaczyna się uwidaczniać po około trzech tygodniach. Jednak zależy to w głównej mierze od podatności na nie. Proszę uzbroić się w cierpliwość i kontynuować leczenie.
Pozdrawiam