Brak poprawy w leczeniu nadżerki dwunastnicy

Witam, Panie Doktorze, od niespełna dwóch miesięcy odczuwam dyskomfort polegający na częstych uczuciach nudności i wrażeniu "ssania" w zołądku(nadbrzusze) wykonałem gastroskopię, która wykazała nadżerkę na dwunastnicy. Od ponad dwóch tygodni przyjmuję leki związane z tą dolegliwością, jednak poprawy nie widzę. Proszę o pomoc i sugestię. Dodam, ze niedawno miałem robione badanie alatu, wynik 66. Leki jakie biorę to: Debretin, Emanera, porusan, i xifaxan,Pozdrawiam Jacek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zaleconą terapię. W przypadku dalszego braku poprawy konieczna będzie wizyta u lekarza prowadzącego.