Brak porannego wzwodu u 20-latka

Witam, od około półtorej roku nie mam porannego wzwodu. Byłem u lekarza powiedział, że to normalne przez jakiś czas, i że jeżeli nie ma problemów w tej kwestii w kontaktach z partnerką to nic takiego. Minęło już psoro czasu i zastanawiam się czy nie powinienem czegoś zrobić. Dodam, że obecnia mam 20 lat, i że owłosienie na klatce piersiowej, zarost itd. występuje dosyć obficie. Dodam, że sporo imprezuje (tak jak to ludzie w moim wieku), ale nie pale papierosów i pijam praktycznie tylko piwo.

Dzień dobry!

Być może budzi się Pan w innej fazie snu niż ta, w której występują erekcje nocne i poranne.
Jeśli erekcja jest prawidłowa podczas współżycia i masturbacji, nie ma powodów do niepokoju.
Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykonać badania diagnostyczne, jeśli nadal jest Pan zaniepokojony.

Pozdrawiam!