Brak porannej erekcji - czy jestem chory?

Witam, mam 27 lat i moim problemem jest brak porannej erekcji od około miesiąca. Zaczęło się to od momentu, kiedy brałem leki na bóle mięśni. Ostatnio dużo pracowałem i trochę stresu było. Czy przyczyną mogą być te leki. Przed braniem ich nie miałem takich problemów. W momencie, gdy je zacząłem brać przestałem mieć poranne erekcje, ale leki już dawno odstawiłem a porannego wzwodu nie ma. Czasami jak się przebudzę w nocy to erekcja jest, ale rano już nie. Nie mam problemów z odbyciem stosunku płciowego, ale czuję, że testosteron mi spadł. Mam się zgłosić do specjalisty (urologa czy seksuologa)? Czy jeszcze poczekać? A może wszystko wróci do normy? Może wyolbrzymiam problem? Bardzo przejmuję się tą sytuacją. Pomocy! Z góry dziękuję za odpowiedź!
27 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Zaburzenia erekcji mogą mieć różne podłoże - somatyczne lub psychiczne. Warto, by udał się Pan do lekarza urologa i sprawdził swój stan zdrowia. Ponieważ nie występują u Pana spontaniczne wzwody (nocne i poranne), to problemu należałoby się doszukiwać w zaburzeniach organicznych. Jednak ocenić to może lekarz podczas bezpośredniej wizyty.

Ponadto polecamy Panu do przeczytania nasz artykuł:
http://portal.abczdrowie.pl/ocena-nocnych-wzwodow-pracia
http://portal.abczdrowie.pl/kawernozografia-i-kawernozometria