Brak porannej erekcji - czy to już impotencja?

Witam, mam 27 lat od około miesiąca nie mam porannej erekcji. Zaczęło się to, gdy brałem leki na bóle mięśni. Czy poranna erekcja wróci sama? Czy to objaw przyszłej impotencji, czy problemów z prostatą? Czy mam się zgłosić do urologa? Ostatnio dużo też pracowałem.
27 LAT ponad rok temu

Witam!
Brak porannej erekcji może mieć wiele przyczyn.
Jeżeli problem pojawił się przy zażywaniu jakichś leków, a nie ustąpił po ich odstawieniu, to należy zgłosić się do lekarza urologa.
Warto wybrać się do specjalisty, aby sprawdził przyczynę Twojej dolegliwości, bo zażycie leków i zanik erekcji mogły przypadkowo zbiec się w czasie, nie mając ze sobą nic wspólnego.

Pozdrawiam,
Magdalena Boniuk