Brak porannej erekcji u 22-latka

Mam 22 Lata. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna kwestia związana z erekcją. Gdy mam współżyć z dziewczyną, erekcja nie pozwala na to bo jest "miękka". Natomiast gdy oglądam jakiś film erotyczny, wszystko jest ok. Zaczęło mnie martwić również to, że nie mam porannej erekcji. Nie jestem doświadczony w kwestii współżycia, więc nie powiem jak było wcześniej, ale jeżeli chodzi o poranną erekcje wszystko było ok. Czy to może być poważny problem, czy raczej kwestia stresu i psychiki przy partnerce?

Dzień dobry!

Jeśli podczas oglądania scen erotycznych i masturbacji w samotności erekcja jest prawidłowa, to najprawdopodobniej brak erekcji podczas zbliżeń ma charakter psychologiczny - to znaczy wiąże się ze stresem, lękiem, być może nawykami masturbacyjnymi itp.

Pozdrawiam!