Brak porannej potencji i obniżone libido

Witam, Mam dziwny problem - totalny brak porannej potencji. Dodam ze mam 25lat, jestem aktywny fizycznie (regularnie silownia, bieganie),dbam o diete i nigdy nie bralem jakichkolwiek srodkow sterydowych.Bylem u urologa i seksuologa/androloga, kazali mi zrobic badania i wszystkie wyszly dobrze(badania to glownie prostata,prolaktyna,hormony).Nie mam pojecia dlaczego jak zasypiam tak sie budze... Generalnie zauwazylem spadek libido a co za tym idze obnizona potencje... Prosze o pomoc.

Dzień dobry!

Brak nocnych i porannych erekcji (lub częściej to, że po prostu ich Pan nie zauważa) nie musi świadczyć o niczym niepokojącym, jeśli erekcja jest prawidłowa podczas współżycia czy masturbacji.
W razie trudności z osiągnięciem pełnej erekcji podczas masturbacji, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!