Brak porannych erekcji i osłabienie przy zdrowym stylu życia

Uprawiam sportowy tryb życia, nie piję, nie palę, nie biorę steryd and zbędnych suplementów, zdrowo się odżywiam a więc prowadzę zdrowy tryb życia. czuję się słabszy fizycznie....posłuchałem się rady i poszedłem do lekarza, który powiedział, że to przez stres ,mniej sportu itd. zalecił mi lek falumax, który brałem krótki czas i przestałem, nie wiem co jest grane i czemu w tak młodym wieku już od pół roku nie mam porannych erekcji i czuję się taki słaby...Bardzo proszę o pomoc co mam zrobić!!

Dzień dobry!

Konieczna jest dalsza diagnoza w osobistym kontakcie z lekarzem. Proszę nie poddawać się, prawdopodobnie koniecznych będzie kilka wizyt, kilka etapów badań, aby odkryć przyczyny. Ewentualne leczenie również musi być niekiedy długotrwałe, a na pewno systematyczna i zgodnie z zaleceniami, aby mogło odnieść właściwe rezultaty.

Pozdrawiam!