Brak porannych wzwodów u 19-latka

Mam 19 lat i zauwazyłem że nie mam porannego wzwodu. Bardzo się martwię z tego powodu . Mało kiedy sie zdarza aby był. Chce żeby wszystko było ok z moim sprzętem . Do jakiego lekarza mam się udać ?Proszę o pomoc :(

Prawdopodobnie budzi się Pan w fazie snu wolnego, a nie REM - kiedy sa wzwody...
Prawdopodobnie objaw wróci niebawem. Jeśliby tak nie było, to dla spokoju warto wtedy odwiedzić chirurga urologa.
Ale najprawdopodobniej jest wszystko OK.
Uzywanie środków psychoaktywnych może zakłócać rytm snu i w ten sposób likwidować ranne wzwody.
Pozdrawiam. JW, Poznań.