Brak porostu brwi w niektórych miejscach

Co zrobic zeby zapuscic brwi ? Bo w pewnym miejscu nie rosną , a w inym są bardzo cienkie włoski :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, po badaniu będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.

Jeżeli przerzadzenie brwi wynika z Pani urody, a nie z powodu choroby - można spróbować sposobu naszych babć-olejku rycynowego- wsmarowywać go należy codziennie wieczorem. Polecane sa także odżywki do brwi np. Long for Lashes.