Brak porozumienia z partnerką

Od ponad 3l jestem związany z rozwódką,dziecko 8l.Razem mieszkamy,mam dobry kontakt z jej córką.Na jej prośbę zmieniliśmy miejsce zamieszkania.Od dłuższego czasu nie potrafię dogadać się z nią na żadnej płaszczyźnie.Ma dużo stanów lęk-depr wyniesionych z poprzedniego związku.Uważa mnie za tyrana nie uznając żadnych słów krytyki,prowokuje do słownych konfliktów,oskarżenia w moją stronę o brak zaangażowania w codzienne życie-naprawdę pomagam jej niemało,nawet w opiece nad dzieckiem.Co mam robić?

Dzień dobry,

Proszę rozważyć WSPÓLNE podjęcie psychoterapii pary/małżeńskiej.
Taka forma pomocy jest dostępna raczej w ofercie prywatnej, niż na NFZ.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza