Brak potrzeby bliskości z mężem

Jestesmy malzenstwem od 2lat. Mamy 15mies corke. Gdy miala 2mies jej tata wyjechal do Niemiec. Ciagle mielismy problemy finansowe. Mieszkamy z babcia,ktora jest jak drugie dziecko. Wyciagala ja z lozeczka zostawiala sama na lozku. Trzy dni po wyjezdzie meza zmarl moj 4mies bratanek. Moje zycie stanelo w miejscu. Nie zostawiam corku z nikin mimo ze rodzine mam na miejscu. Boje sie o nia. Maz przyjezdza co 3tyg na weekend. Malo ze soba sypiamy. Ja nie czuje potrzeby bliskosci. Moja figura to dno

Witam,
pisze Pani o różnych problemach, odpowiedź na wszystko nie jest możliwa za pośrednictwem tej strony. Sugerowałabym rozpoczęcie psychoterapii, podczas której otrzyma Pani wsparcie i będzie mogła bliżej przyjrzeć się swoim uczuciom oraz lękom.

Witam,
wrażliwość nie jest groźna, jest cechą osobową. Jeżeli jednak przeszkadza ona Panu zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii. Podczas terapii będzie miał Pan okazję przyjrzeć się swoim uczuciom i przyczynom ich występowania.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl