Brak potrzeby seksu u partnera

Mo partner powiedział, ze nie potrzebuje sexu. Nie wiem czym jest to spowodowane, to bardzo złożony problem. On twierdzi, że ma jakiś problem zdrowotny i że jest to tym spowodowane ze to nie moja wina (kiedys był bardzo aktywny sexualnie, nie miał żadnych problemów, potem zanim mnie poznał byl sam 4 lata, pojawiły sie problemy ze zdrowiem, nadcisnienie). Inna sprawa, ze ja nie osiągam ozgazmów (po prostu mam z tym jakąs blokadę). Powiedział, że rozmowa na ten temat pogłebia ten stan. co robić??

Niestety w Pani opisie jest niewiele szczegółów stąd trudno jest konkretnie doradzić. Najlepiej będzie gdy uda się pani na spotkanie z psychologiem seksuologiem i z nim w szczegółach omowi problem. Na pewno na początek będzie lepiej gdy pójdzie pani sama, biorąc pod uwagę że partner otwarcie mówi, ze rozmowa pogłębia jego problem. Zapewne pojawia się tu jakieś odczucie presji, które przeszkadza w satysfakcjonujacym życiu seksualnym. Jednakże co może pani konkretnie zrobić w tym wypadku będzie mógł powiedzieć specjalista po osobistym kontakcie z panią. Pozdrawiam