Brak produkcji jajeczek a niepłodność

Witam, mam pytanie do ginekologa, otóż moja sytuacja jest dość skomplikowana ponieważ mam 23 lata i baaaardzo nieregularne miesiączki a tak właściwie to ich obrak, ostatnie lekkie 3 dniowe plamienie miałam ponad pół roku temu, moja ginekolog twierdzi że wobec tego aktualnie nie ma szans żebym zaszła w ciążę bo nie produkuję jajeczek, w lutym mam wizytę u specjalisty ale chciałabym już na dzień dzisiejszy dowiedzieć się czegoś więcej, czy w moim przypadku taki brak okresu oznacza bezpłodność?Pzdr

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak okresu oznacza niepłodność, jednak nie jest powiedziane, że owa niepłodność to stan stały. Bardzo często podobne objawy z brakiem menstruacji na czele wynikają z wahań hormonalnych. Tu właśnie należałoby poszukać przyczyny.