Brak przepływów w jądrze a jego zapalenie
U mojego syna wystąpił ból jądra i opuchlizna (w nocy z piątku na sobotę ) od razu pojechaliśmy do szpitala.Dyżurny lekarz po obejrzeniu stwierdził zapalenie jądra i kazał zgłosić się do urologa w poniedziałek (za 2 dni). Urolog w poniedziałek po badaniu Doppler USG stwierdził skręt. Zrobił operację . Minęło kilka miesięcy i z badań wynika, że jądro jest bez przepływów i się zmniejsza. Czy pierwszy lekarz popełnił błąd i co dalej z leczeniem? Jeden urolog mówi wycinać , drugi zostawić?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania
Szanowna Pani, możliwe, że w wyniku zapalenia doszło do skrętu jądra- i podczas pierwszego badania jądro było zapalne- bez znajomości historii przypadku trudno rozstrzygać. Jeśli jądro jest bez przepływów i się zmniejsza- raczej niestety trzeba będzie je usunąć.