Brak przeżywania orgazmu u 18-latki

Witam. Mam 18 lat i od 4 miesięcy współżyję z moim chłopakiem. Bardzo go kocham, ale podczas stosunku z nim nie czuję ''nic''. W czasie gdy on szczytuje i kończy stosunek ja bez żadnych doznań kończę razem z nim. Czy to że nie odczuwam orgazmów świadczy o tym że może jest coś nie tak ze mną czy to raczej nasz ''wspólny'' problem ?? proszę o pomoc pragnę razem z nim cieszyć się naszą miłością.

Witam!
Te cztery miesiące to nie jest dużo, jednak może być wiele przyczyn dlaczego nie wychodzi z twojej strony i może być także wiele tego przyczyn , dlatego zwróć się osobiście , najlepiej z partnerem do seksuologa w swojej okolicy. na te pytania nie da sie kompleksowo i ze szczegółami odpowiedzieć na forum, bo dotyczą bardzo prywatnej sfery.

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Jest Pani osobą stosunkowo młodą i współżyje bardzo krótko. To naturalne i powszechne, że większość młodych kobiet stopniowo uczy się czerpania przyjemności z seksu i przeżywania orgazmu. Niekiedy trwa to latami. Nie muszą to być jednak lata trudne, stresujące i przykre! Mogą być sympatyczne, radosne. Satysfakcję z seksu mogą czerpać i czerpią również te kobiety, które nigdy lub prawie nigdy nie doświadczają orgazmów. Cieszą je za to inne doznania zmysłowe, przyjemność bycia całowaną i pieszczoną, romantyczne lub namiętne okoliczności zbliżenia, radość z kontaktu z partnerem, zacieśniania relacji z nim itp. Istotne, czy osiąga Pani orgazm podczas samodzielnej masturbacji. Jeśli tak, można powoli i stopniowo "uczyć" tego chłopaka. Jeśli nie - poszukujecie i odkrywanie go razem. Być może ważna byłaby też nauka rozmawiania o swoich przeżyciach, wrażeniach, potrzebach. Jeśli np. po orgazmie partnera ma Pani ochotę na kontynuowanie zbliżenia, pieszczoty, pocałunki, flirt itp. - warto o tym rozmawiać.

Pozdrawiam!