Brak przybierania na wadze w 15. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 15-tym tyg ciazy . Jest to moja pierwsza ciaza . Czy fakt ze nie przytylam ani trochę moze oznaczac ze plod nie rozwija sie prawidlowo ? Jaka powinna byc odpowiednia dieta dla kobiet ciezarnych ?

Witam, proszę się nie martwić. W pierwszym trymestrze ciąży jest to normalne iż, może Pani nie przybierać na wadze, a nawet tracić masę ciała na skutek niechęci do jedzenia określonych produktów oraz nudności. W drugim trymestrze przyrost masy ciała będzie bardziej dynamiczny.
Jeżeli chodzi o żywienie w ciąży przesyłam link do moje strony, gdzie znajdzie Pani fachowe artykuły na ten temat: http://biziel.dobrydietetyk.pl/porady/kategoria/dieta-w-ciazy/

Pozdrawiam,
biziel.dobrydietetyk.pl