Brak przyjaciół i sensu życia u 20-latki

Zacznę od początku. Mam 20 lat i dosyć swojego życia, tak właśnie myślę codziennie. Od dzieciństwa moje życie nie jest kolorowe. Nigdy nie byłam szczególnie lubiana przez ludzi. Teraz zostałam zupełnie sama, bez przyjaciół. Nie wiem czy to jest dobra wymówka, czy to powód tego że się strasznie staczam czuje to. Czasami piję, zdradzam chłopaka którego nie kocham, na niczym mi nie zależy, na nic nie mam ochoty. Najchętniej spędzam całe dnie w łóżku olewając studia. Czuję się tak strasznie...

Nie ma na co czekać! Proszę się udać do psychoterapeuty i to jak najszybciej. Sytuację jaką Pani opisuje jest bardzo mocno niepokojąca i smutna. Konieczna jest pomoc specjalisty.
Życzę powodzenia!

Nie ma na co czekać! Proszę się udać do psychoterapeuty i to jak najszybciej. Sytuacja jaką Pani opisuje jest bardzo mocno niepokojąca i smutna. Konieczna jest pomoc specjalisty.
Życzę powodzenia!

Objawy, o których piszesz mogą świadczyć o depresji. Bardzo niepokojące jest to, że miewasz myśli, że masz dość swojego życia. W tej sytuacji najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie, jeśli wybierzesz się do psychiatry i/lub psychologa. Nie lekceważ swojego stanu, ponieważ bez specjalistycznego leczenia objawy mogą się pogłębiać.