Brak przyjemności podczas seksu u dziewczyny

Witam. Mam pytanie co sie moze dziac? Jestem z dziewczyna uprawiamy stosunek od pol roku i jezeli syymuluja to jest ok ale orgazmu noe odczuwa co gorsze czuje bol przy lechtaczce a podczas seksu nic nie czuje probowalismy wielu pozycji ale to nic nie daje
ponad rok temu

Dzień dobry!
Z treści listu domyślam się, że oboje jesteście osobami młodymi, u początków swojego życia seksualnego. Większość młodych dziewcząt stopniowo i z czasem uczy się przeżywania przyjemności ze zbliżeń, rozbudzania, poznawania swojej seksualności.
Ból podczas pieszczot łechtaczki może być powodowany stresem dziewczyny, napięciem ciała, ale także tym, że sposób, w jaki ją dotykasz jest zbyt intensywny, zbyt szybki - chłopcy często powtarzają dla partnerki takie tempo ruchów, jakie preferują podczas własnej masturbacji. Ważne również, aby dziewczyna podczas pieszczot była dostatecznie podniecona, a okolice intymne wilgotne.
Istotne, czy dziewczyna jest w stanie sama doprowadzić się do przyjemności, orgazmu podczas masturbacji. Jeśli tak, może doradzić Ci, nakierować na ulubione formy pieszczot. Jeśli nie - możecie te sposoby odkrywać wspólnie.
Najlepsza dla Was recepta to CZAS - CIERPLIWOŚĆ - CIEKAWOŚĆ.
Pozdrawiam!

Wszystko jak świetnie napisane wyżej :-)
Spójrzcie na to jak na wspólną drogę, "ongoing process"...
Najważniejsze jest bycie razem,"tu i teraz"!.
A reszta zwykle przychodzi...
Pozdrawiam.

Być może przyczyną jest dyspareunia - czyli odczuwanie bólu podczas stosunku. W celu dokładnej diagnozy i rozpoczęcia leczenia wskazana jest wizyta u specjalisty seksuologa - ginekologa. Czasami przyczyną może być zbyt krótka i uboga gra wstępna. Kobiety potrzebują jej znacznie dłuższej i w formie bardziej rozbudowanej niż mężczyźni, ponieważ ich organizm potrzebuje czasu by osiągnąć gotowość płciową.

Dzień dobry.
Z orgazmem u kobiety jest zdecydowanie inaczej, niż mężczyzny. Sama stymulacja czy technika współżycia nie jest wystarczającym warunkiem sprzyjającym przeżywaniu zadowolenia ze stosunku, co niejednokrotnie wystarcza płci brzydszej. Ważniejsze jest poczucie bliskości, zrozumienia i bezpieczeństwa.
Innymi słowy – im większa bliskość w związku, tym większa szansa na wspólne przeżywanie satysfakcjonujących przeżyć intymnych. Samo „uprawianie stosunku”, o którym Pan pisze może nie wystarczyć.
Pozdrawiam.