Brak przyjemności podczas stosunków

Witam. Mam problem otóż gdy mój chłopak robi mi minete bądź palcówkę ja nic nie czuje, żadnej przyjemności. Dziś mieliśmy swój pierwszy raz i też nic nie czułam. Czy to może być coś poważnego ?

Witam, jeżeli jest Pani osobą, która dopiero teraz zaczęła współżycie seksualne i nie ma wcześniejszych doświadczeń z masturbacją, to proponowałabym dać sobie jeszcze trochę czasu na rozwój swojej wrażliwości seksualnej w relacji z chłopakiem. Jeżeli wcześniej przeżywała już Pani przyjemność seksualną/ orgazm a teraz nic Pani nie czuje, to może trzeba dać czas i wskazówki partnerowi, aby się nauczył właściwego postępowania z Panią w tym obszarze. Gdyby po kilku miesiącach sytuacja nie uległa zmianie warto skonsultować się z seksuologiem.Pozdrawiam

Dzień dobry.

Bardzo możliwe, że opisany "brak czucia" wiąże się z Pani brakiem gotowości do seksu. Możliwe też, że pewne części Pani ciała nie "przyzwyczaiły się" do obcego dotyku i pieszczot.
Wydaje się, że zamiast od razu podejmować "dorosłe" zachowania seksualne, skupić się bardziej na delikatnym wzajemnym poznawaniu własnych ciał i reakcji.

Pozdrawiam.