Brak przyjemności z seksu dwa lata po ślubie

witam jestem 2 lata po ślubie do niedawna wszystko było ok nic szczególnego się nie wydarzyło ale zauważyłam że od jakiegoś czasu seks nie sprawia mi przyjemności...mam ochotę ale w trakcie nie czuję nic mąż wydaje mi się taki obcy...mam wrażenie że dla niego to też tylko zwykła czynność nie ma tej namiętności... na co dzień czuję się niedostrzegana jako kobieta,niedoceniana...

Dzień dobry!

Prawdopodobnie dwa ostatnie zdania Pani listu trafiają w możliwe przyczyny zmniejszenia się Pani przyjemności z życia seksualnego. Czy mąż wie o Pani odczuciach? Czy może się ich domyślać? Czy rozmawialiście Państwo o sposobach odświeżenia związku, poprawy Waszej relacji?

Pozdrawiam!