Brak przyjemności z seksu i brak orgazmu

Witam Mam 33 lata i problem: sex nie sprawia mi przyjemności, mimo iż chciałabym się kochać. Raz w życiu udało mi się osiągnąć orgazm (zaszłam wtedy w ciążę:)). Brak orgazmu powoduje, że nie mam ochoty na sex więc mamy długie przerwy, a jak już uda się mężowi mnie namówić to mówię do niego: zrób to szybko. Jemu potem przykro i zaczyna mówić: Ty mnie nie kochasz..itp. Po seksie prawie zawsze mam ból w podbrzuszu na następny dzień i bulgocze mi w jelitach jajniki też mnie bolą. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem w swoim mieście i rozważyć podjęcie terapii.

Pozdrawiam!