Brak przyjemności z seksu oralnego i problemy z orgazmem u 19-latki

Nie współżyłam.Mam za duże wargi sromowe(ale mi ani partnerowi one nie przeszkadzają!).Od jakiegoś czasu próbujemy z chłopakiem seksu oralnego.Nie sprawia mi to żadnej przyjemności, nigdy nie miałam orgazmu, zastanawiam się czy jest to moja wina, czy też niewłaściwej techniki chłopaka(jestem jego pierwszą kobietą w tych sprawach).Po pewnym razie szczypała mnie również łechtaczka.Jeśli chodzi o to jak się masturbuję to stymuluję jedynie łechtaczkę, więc ciężko mi o porównanie.

Dzień dobry.

Jak rozumiem, Pani wargi sromowe są po prostu "duże", a nie, jak Pani pisze "za duże". Innymi słowy, zapewne w Pani mniemaniu odbiegają rozmiarem od tzw. średniej krajowej. Skoro jednak ani Pani, ani partnerowi one nie przeszkadzają - nie one są źródłem problemu.
W tej sytuacji można wysnuć inne hipotezy. Być może rzeczywiście partnerowi nie mającego doświadczenia, brakuje wyczucia i, jak to Pani sama określiła, odpowiedniej techniki. Wskazywać na to również może opisane przez Panią późniejsze "szczypanie" łechtaczki. Możliwe też, że seks oralny nie jest Pani szczególnie upragnioną formą "bycia razem", stąd brak przyjemności podczas jego doświadczania. Biorąc pod uwagę wiek i doświadczenie Pani i partnera, oraz to, że samodzielne stymulowanie łechtaczki sprawia Pani jednak przyjemność, bardziej prawdopodobna jest hipoteza pierwsza.
Pozostaje więc po prostu uczyć partnera Pani odczuć i mówić mu, jaki sposób pobudzania satysfakcjonuje Panią najbardziej. W miarę upływu czasu i wzrostu wzajemnego zaufania i poprawienia "techniki", problem powinien samoczynnie ustąpić.
Jeżeli jednak tak się nie stanie, sugerowałbym Pani i partnerowi konsultację seksuologiczną, która ujawnić może inne, bardziej złożone przyczyny ww. stanu rzeczy.

Pozdrawiam ponownie.

Dzień dobry!

Również seks oralny może być oparty głównie o pieszczoty łechtaczki. Prawdopodobnie orgazm w Państwa sytuacji jest kwestią czasu, doświadczenia i cierpliwości, ze względu na młody wiek i początki życia erotycznego. Większość kobiet uczy się doświadczania orgazmu i łatwość szczytowania w pierwszych miesiącach/ latach współżycia nie jest powszechna.

Pozdrawiam!