Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak przyjemności z seksu po stosowania neuroleptyków

Przez rok brałem neuroleptyki , nie odcuwam teraz przyjemności z sexu , mam opóżniony orgazm.W tej chwili odstawiłem leki , narazie nic sie nie zmieniło.Dodam że problemów z erekcją nie mam.Kiedy i za ile po odstawieniu leków przeją mi te objawy.Z góry dziękuję i pozdrawiam...
MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu

Witam,

Niestety objawy zaburzeń seksualnych opisane przez Pana są dość częste po niektórych lekach psychotropowych, w tym po neuroleptykach. Objawy powinny minąć całkowicie po kilkunastu dniach. Pozdrawiam

umów wizytę 0

Witam,

zaburzenia funkcji seksualnych powinny ustąpić do kilku tygodni od odstawienia leku. Chciałbym zaznaczyć, iż różne neuroleptyki mają różny wpływ na funkcje seksualne (jedne zaburzają je bardziej, inne mniej), poza tym odradzałbym samodzielne odstawianie tej grupy leków- jedynie po konsultacji z lekarzem prowadzącym leczenie i który zna historię choroby.

pozdrawiam lek. Seweryn Segiet gabinetspectrum.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy