Brak przyjemności z seksu u 30-latka

Brak przyjemnosci z sexsu u 30 latka. Moj problem polega na tym iz cały czas odczowalem lek i stres.gdy poznałem dziewczyne nie bylem w stanie odbyc z nia stosunku gdyz przed sama penetracja penis moj opadal w wyniku stresu ktory tez powodowal brak odczucia podniecenia mimo wzwodu. Po pieszczotach oralnych zrobiło mi sie tak ze juz nie odczowam ciagłego leku i stresu stałem sie bardziej obojetny co gorsza juz moge odbyc stosunek bez podniecenia i przyjemnosci z niego , prosze o odpowiedzdziekuję

Dzień dobry!

Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, żeby lepiej zrozumieć Pana sytuację i doradzić właściwe postępowanie. Prawdopodobnie istotne będzie podjęcie psychoterapii.
Proszę skonsultować się z seksuologiem (zarówno z psychologiem, jak i z lekarzem) w swojej okolicy.

Pozdrawiam!