Brak przyjemności z seksu u 49-latki

Nie mam żadnej przyjemności z moim partnerem, bo jestem za szeroką.ubiegłego roku operowalam wargi środowe,co nie zmienia faktu że pod czas stosunku chcę odczuwać przyjemność tak jak kiedyś. Rodzicami ponad 20lat temu dwa razy siłami natury. Gdzie mogę wykonać zabieg.pozdrawiam.

Dzień dobry!

Zabiegi waginoplastyki oferuje wiele klinik, wykonują go lekarze specjalizujący się w ginekologii estetycznej. Warto także wcześniej skonsultować się z ginekologiem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem, aby ocenić, jakie mogą być inne przyczyny braku satysfakcji z seksu.

Pozdrawiam!