Brak radości życia u 30-letniej kobiety

Jestem nieudacznikiem życiowym. Życie przeplywa mi przez palce, a ja nic nie robie. Przestalam walczyc o siebie. Czy ktos mnie wyslucha?

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić swój sposób funkcjonowania/przeżywania to namawiam na podjęcie leczenia. Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

Witam,
jeśli Pani na to pozwoli i postanowi nie być sama ze swoim problemem to na pewno ktoś Panią wysłucha. Zachęcam na początek do otworzenia się przed kimś bliskim, do odnowienia kontaktów towarzyskich. Zachęcam do wybrania się na warsztat rozwojowy dla kobiet lub grupę wsparcia. Zawsze może Pani też skorzystać z usłuch psychoterapeuty.
Pani apel wskazuje na chęć zmiany, może Pani sprawić, że życie przestanie uciekać bez sensu.
Powodzenia!

Witam serdecznie,

Do poprzednich komentarzy dodam, że na to, jak się Pani czuje duży wpływ ma sposób myślenia. Zachęcam, aby zacząć od zmiany sposobu myślenia. Tutaj znajdzie Pani wskazówki, jak to zrobić:
https://martadziekanowska.wordpress.com/2014/10/15/pomysl-o-sobie-z-dobrocia/
Jeśli jednak obniżony nastrój utrzymuje się od co najmniej kilku tygodni, warto skorzystac z pomocy psychoterapeuty. Oto, jak wybrac tego właściwego:
https://martadziekanowska.wordpress.com/2014/09/29/76/

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego,
Marta Dziekanowska