Brak reakcji alergicznych przy wysokim IGE

Witam. Mojemu dwuletniemu synkowi wyszło IGE 2.700.jest uczulony na mleko i jaja.Diete stosujemy juz półtora roku.Od czterech miesięcy nie dostaje Xyzalu.Prosze mi napisać dlaczego przy tak wysokim Ige dziecko nie ma rzadnych reakcji alergicznych oprócz delikatnej wysypki i dlaczego nadal jest takie silne IGe przy stosowanej diecie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę nie martwic się i nie sugerowac pojedynczym wynikiem badania, chodzi o to aby nie było objawów. celem leczenia jest właśnie wyeliminowanie objawów lub ich złagodzenie, jeśli się to udaje to duży sukces i nie ma co się martwić wynikiem IgE.