Brak reakcji piersi podczas pieszczot

mam nietypowy problem mianowicie chodzi o moje piersi i dokładnie o sutki które wo gule nie stoją. mam dość duże piersi i podczas seksu nigdy nie powiększają się , (wychodzą) mój partner bardzo się stara i próbował wszystkiego nawet kostek lodu i nic. przez co wo gule nie czuje żadnych przyjemności w piersiach podczas pieszczot. dodam że wyszły mi ze dwa razy ale jak było zimno i były duże twarde i sterczące dlaczego podczas pieszczot mi nie wychodzą są na to jakieś sposoby? mam 18 lat.

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą. Dla niektórych kobiet piersi są szczególnie wrażliwe na dotyk i pieszczoty - dla innych nie. Mapa stref erogennych nie jest identyczna dla wszystkich ludzi.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Brak oczekiwanej reakcji piersi (jak rozumiem, chodzi o sutki) może wynikać z ich rozmiaru i kształtu. Większe piersi posiadające w dodatku większe i np. "rozlane" sutki mają po prostu grubszą tkankę tłuszczową, co może powodować ich mniejszą wrażliwość na bodźce. Możliwe jest też, że Pani "zafiksowanie" na uzyskaniu "stojących sutków" po prostu blokuje Pani podniecenie, co bezpośrednio skutkuje opisanym efektem.

Pozdrawiam.