Brak reakcji płodu na dźwięki

witam. jestem w 9 miesiacu.do tej pory nie zauwazylam ze dziecko reaguje na dzwieki, przysrawialam sluchawki i nic martwie sie ze ma wade sluchu.,,,

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Podane objawy nie muszą świadczyć o wadzie słuchu. Po urodzeniu każde dziecko obowiązkowo ma wykonywane badanie słuchu, więc ma Pani pewność, że nic nie zostanie przeoczone. Proszę się nie martwić na zapas.