Brak reakcji zęba na temperaturę 10 lat po leczeniu kanałowym

Witam 10 lat temu miałam leczenie kanałowe jedynki i nagle z dnia na dzień zab reaguje na dotyk nie boli językiem mogę dotykać ale palcem wtedy go czuje spuchlo mi dziąsła ale to chyba od czyszczenia nicią zab nie reaguje na zimno na ciepło czy jak się je co to może być nadwrażliwość czy znów leczenie kanałowe mnie czeka

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

konieczna jest diagnostyka radiologiczna - bez zdjęcia trudno odpowiedzieć na Pana pytanie
proszę zgłosić się do stomatologa zajmującego się endodoncją - pomoże podjąć właściwą decyzję
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Witam!
Dobrze by było,żeby zobaczył to dentysta,ale możliwe jest też,że rzeczywiście podrażniła Pani dziąsło nicią...Proszę smarować tę okolicę jakimś żelem p/zapalnym np.Salumin,a jeśli po 2-3 dniach nie będzie poprawy proszę iść do dentysty! Wiele może wyjaśnić rtg... Pozdrawiam.