Brak reakcji na swoje imię u 23-miesięcznej córki

Witam, postanowiłam do państwa napisać bo już nie wiem czy ja sobie wymyślam, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy. Moja córeczka ma 23 miesiace - ogólnie jest bardzo pogodnym i grzecznym dzieckiem. Dużo się umiecha - kiedy nie widzi mnie dłuższy czas, czy jak zobaczy osobę, którą lubi. Często się przytuala, jak się ją chwali to jest z siebie dumna. Niepokoi mnie jednak fakt, że nie zawsze reaguje na swoje imie, nie robi papa ani nie pokazuje roznych rzeczy - łapie jakby zawieszki. Czy to normaln

Witam
Jeżeli Pani obawy są silne, radziła bym zbadać słuch dziecka.
Bez obserwacji dziecka i wywiadu nie da się stwierdzić, czy jest to zachowanie niepokojące.
Pozdrawiam

Witam,

Czy od zawsze tak było? Czy te "zawieszki" mają miejsce w trakcie jakiejś aktywności, czy niezależnie od niej? Czy nigdy nie robi "papa" czy tylko czasem?

Pozdrawiam