Brak rozwoju płodu według USG ciąży

Witam,po badaniu USG wynik CRL 3,49 mm 6 tyg FHR/-/ czy powinnam zacząć się martwić? nie jest to moja pierwsza ciąża ,ale pierwszy raz spotkalam się z takim wynikiem w/g lekarza ciąża się nie rozwija ...data OM 7,12,2013 cykl 28 dni,proszę o odpowiedź czy lekarz mógł się pomylić? czy możliwe żę FHR się jeszcze pojawi?

W 6 tygodni ciąży nie zawsze można uzyskać pomiar tętna płodu. Radziłbym ewentualnie jeszcze powtórzyć USG za około 2 tygodnie oraz ocenić poziom beta-hCG we krwi teraz i za dwa tygodnie.