Brak ruchomości szyi oraz jej bolesność

WITAM CZESTE BLOKOWANIA SZYJNE ZE NIE MGOE GLOWA OBRACAc w zadn strone 2 dni ustaje i po pradu dniach aby tylko powialo chodz troche to samo na nic dopada lub w nocy szuja garaca sie robi ....nikt nie moze mi pomoc ..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niezbędne jest wykonanie szeregu badań diagnostycznych oraz wykonanie badania laboratoryjnego. W tym celu proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, który postawi wstępne rozpoznanie i ewentualnie skieruje do specjalisty. Pozdrawiam