Brak ruchów dziecka: czy powinnam się niepokoić?

Witam, piszę z niepokojem. Jestem w 26 tygodniu ciąży, przez ostatnie dwa wieczory miałam dziwne bóle brzucha, nie były ciągłe, tylko z przerwami. Czułam je nawet po przebudzeniu w nocy. Wtedy jeszcze czułam ruchy dziecka, niestety od rana prawie ich nie czuję. Jedynie ledwo wyczuwalne muśnięcia. Jeśli tak będzie do późna mam zamiar jechać do szpitala - tylko pytanie, czy nie za bardzo panikuję? Czy faktycznie są to powody do paniki? Dodam, że jest to moja druga ciąża.

Dzień dobry!
Powinna Pani czym szybciej jechać na najbliższą izbę przyjęć położniczą. Brak ruchów dziecka może świadczyć o złym stanie dziecka.
Z poważaniem.